CHESS CAMP - ROLL OF HONOUR PREVIOUS WINNERS

PLAYER OF THE WEEK

CONGRATULATIONS TO ALL OUR WINNERS!

 2017/18 Winners

Amherst:  Arek Guja, Neev Gupta, Nicholas Baker, Aoife Gough, Benedict Joyce, Arthur Patten, Hector Watkins, Oliver Linsley, Tessa Holland, Karl Peters, Tom Heard, Aoife Gough, Tessa Holland, Karl Peters, Jacob Newman, Noah Terry, Dylan Paterson, Harry Wicks, Noah Terry, Max Baker, Alex Ashley,Aoife Gough, Noah Terry, Milo Mahadeo, Max Baker, Arek Guja, Neev Gupta, Benedict Joyce, George Fricker, Violet Davies, Max Baker, Oliver Linsley & Nicholas Baker, Arek Guja, Alex Ashley, Rosie Davison, Mya Barker, Tom Heard, Alex Gore, James Honey, Leon Kolbe, Karl Peters, Tessa Holland, William Miller and Aoife Gough

Crofton Juniors: Harry Carvalho, William Bridle, Avik Kandikonda, Bright Lan, Amanda Wang, Freddie Vaughn, Zack Lwin, Sarvesh Satish, William Bridle and Edward Marshall, Alex Harris, Torin Lenihan, Darcy Gallagher, Harrison Evered, Alex Harris, George Wyatt, Douglas Burbridge, William BryantOscar Sadowski, Millie Harris, Luca Sodeau, Sam Vaughan, Ethan Daley, George Wyatt, Jamie Mac & Austin Harding, Ellis Fulham, Zach Barnes, Archie Colvin, John Prineas, Christopher Turnbull, Finlay White, Sam Vaughan, Arvin Anvari, Kieran Paraman, Emeline Ballard, Paolo Cicalase, Weitao Wang, Douglas Burbridge, Alex Harris, Harrison Evered, Freddie and Sam Vaughan, Zach Lwin, Arvin Anvari, Bright Lan and Archie Colvin, Zach Barnes, William Bridle, Jamie Mac, Sarvesh SatishMilly Harris, Shivan Fitzpatrick, Darcy Gallagher, Luca Sodeau, Wen Leo Chen, Milly Harris, Oskar Sadowski, Finlay White, Avik Kandikonda, John Prineas, Torin Lenihan & Kieran ParamanAlex Harris, Bright Lan, Emeline Ballard, Freddie Vaughan, Sam Vaughan,Alex Harris, William Bryant, Daisy Atkinson, Harrison EveredHarriet White, Lola Atkinson, Amanda Wang, Douglas Burbridge, Weitao Wang, Archie Colvin, George Wyatt& Ethan Daley

Crofton Infants:Harry Xing, Alexander Ranasinghe, Priyanka Chatterjee, Lochlan LenihanMagnus Algaard, Euan Lodge, Billy Casserley-Ould, Siddhi Iyer, Kathleen D'Souza, Priyanka Chatterjee, Lochlan Lenihan, Billy Casserley-OuldArchie Davies, Dhruv Diwan, Elliot Bailey, Harry Xing, Rachele Stifano, Alexander Ranasinghe, Holly Otterway & Harvi Thind

Farnborough: Elishka Blaney, Alexander Blaney, Harry Pearce, Kit Callow, Elishka Blaney, Ashiana Solano, Tilly Day, Xavier Reay, Oscar Eastwood, Isla Bushell, Harrison Bell, Ashiana Solano, Lillian Davies, Alexander Blaney, Aarav Garg, Lucas Bond, Carys Bond, Amelie Townsend, Alexander Blaney, Hana Strelcova, Elishka Blaney and Helena StrelcovaHarry Pearce, Elishka Blaney & Ashiana Solano, Alexander Blaney, Lev Mann and Joel London, Lillian Davies, Aarav Gurg, Xavier Reay, Zane Watkins, Isla Bushell, Carys Bond, Billy Pigden, Lucas Bond, Helena Strelcova, Hana Strelcova and Amelie Townsend

The Highway: George Palmer, Stanley Powell, George Palmer, Vincent Handal-Farrow, Lincoln Hall, Olivier Facques, Stanley Powell, Kieran Gallagher, Olivier Facques, Alfie Grainger, Aadivikram ShankarLincoln Hall, Vincent Handal-Farrow, Joshua Peters, Keiran Gallagher, George Palmer, Stanley Powell

Sevenoaks Primary: Hugo Read, Lucas Oprea, Nate Kevan, Dylan Sharma, Guy Stigant, Isaac McCormack, Christopher Stigant, Sebastian Read, Sophia Hesketh, Sebastian Vargas, Jake Stanford Harris, Nate Kevan, Lucas Oprea, Luca Lefevre, Christopher Stigant, Alex Gamble, Nathaniel Tschorn, Hugo Read, George Crawford, Luca Brunning, Sam Tidball, Luca Brunning, Matthew Stigant, Luca Brunning, Jasper Gregory, Lewis Lissenden, Charlie ParkerIsaac McCormack and Samuel Bampton, Guy Stigant, Sebastian Read, Christopher Stigant, Dylan SharmaNate Kevan, Tommy Charysz, Eva King and Luca Lefevre

2016/17 Winners

 Amherst: - Goerge Fricker, Tom Heard, Joshua Tam, Alex Gore, Oliver Cook, Alex Ashley, Oliver Browning, Rosie Davison, Karl Peters, William Stanger, James Honey, Harrison Watling, Tessa Holland, Ben Forrester, James Glover, Jacob Newman & Tessa Holland & James Honey, Milo Mahadeo & Alex Ashley, Violet Davies & James Glover, Violet Davies & Harrison Watling, Bendict Joyce & Hector Watkins, Karl Peters & Tom Heard & Arthur Patten, Oliver Browning, Tom Heard & William Stanger, Nik Hebden & Oliver Browning,Thomas Puttock & James Glover, Arthur Patten & Tom Heard, Charlie Trigg & Daniel Browning, Alex Ashley & Isaac Dale, Savi Kansal & George Fricker, Karl Peters & Dylan Hatfield

Crofton: - John Prineas, Leo Chen, Bright Lan, Jamie Bates, Archie Colvin, Robert Bucimas, Jack Bevan, David Dare, Caden Sucu, Jake White, Fraser Hutton-Squire, Ethan Condron, George Clements, Sam Vaughan, Bright Lan, Kieran Paraman, Weitao Wang, Austin Harding, Shelby Chai, George Wyatt & Avik Kandikonda & Shaurya Mehta, Jamie Bates & Arvin Anvari & Wen Leo Chen, Daniel Bates & Wen Leo Chen & Austin Harding, Fraser Hutton-Squire & Cameron Hutton-Squire, Alex Harris & Shelby Chai & Jonathan Lane, Aimee Webber & Bright Lan & George Clements, Dominic Tucker & Bright Lan & Jamie Bates, Jake White & Ethan Lane & Amanda Wang & Weita Wang, Jack Bevan & Archie Colvin & Ethan Condron, Daniel Broucher & Thomas Herbert, George McPherson, Daniel Bates & Ethan Condron, Daniel Broucher & Archie Colvin & Kieran Paraman, Archie Colvin & Ethan Condron & Caden Sucu & Weitao Wang, Ben McCarron & Arvin Anvari & Shelby Chair, Leo Chen & Jamie Bates, Eva Martino & Caitlyn Synnott & Jonathan Lane, Shelby Chai & Alex Harris & Ethan Lane, Jake White & Bright Lan & Fraser Hutton-Squire, Jack Bevan & Cameron Hutton-Squires & George Clements

Farnborough: - Elishka Blaney, Hana Strelcova, Max Walters, Ashiana Solano, Isla Bushell, Spencer Deeney, Harry Pearce, Helena Strelcova, Elishka Blaney,Joel London, Varsha Kishan, Varun Kishan, Oscar Eastwood, Kit Callow, Lev Mann & Lillian Davies, Alexander Blaney, Spencer Deeney & Billy Pigden, Helena Strelcova & Hana Strelcova, Lev Mann, Kit Callow & Tegan Stanton, Katia Burgess & Enrico Moi, Lev Mann & Eden Grainger, Varun Kishan & Alexander Blaney, Oscar Eeastwood & Varsha Kishan, Lev Mann, Varsha Kishan & Hana Strelcova, Harry Pearce & Enrico Moi, Katia Burgess & Deeraj Balachander, Varsha Kishna & Joel London, Eden Grainger & Zane Watkins, Elishka Lillian Davies

Sevenoaks: - Edward Neale, Hugo Read, Edward Neale, Charlie Parker, Christopher Stigant and Sam Tidball, Lucas Oprea, George Crawford,Tommi Charysz, Denis Nenescu & Edward Neale, Ianis Sadli, Ollie Kijima & Sebastian Vargas, Gabriella Oprea & Elias Sadli, William Cook & Sam Tidball, Charlie Dean & Alex Neale, Lucas Oprea & Matthew Stigant, Ella Francis & Oliver McNeilly, Misha Potsapaev & George Crawford, Jerome Delafons & Ianis Sadli, Christopher Stigent & Alex Neale, Theo Marchal & Elias Sadli, Jack Brunning & Misha Potsapaev, Oliver Finch & Sam Tidball, George Crawford & Jerome Delafons, Ella Francis & Edward Neale

2015/16 Winners

ACES Sevenoaks: Patrick Handley & Marius Kobler & Carl Chaboissier, Evan Zell-Smith & Isaac Handley & Iris Davies, Danny Oprea & Suriya Velayudham & Iris Davies, Kiran Shiatis & Patrick Handley & Danny Oprea & Alex Hodgson, Alex Thompson & Sam Lewington & Danny Oprea & Alex Hodgson, Kiran Shiatis & Alex Thompson & Finlay McEnroe & William Jarrett, Marius Kobler & Evan Zell-Smith & Clovis Chaboissier, Patrick Handley

Amherst: Luke Peters & Theo Ingram & Daniel Record & Violet Davies, Karl Peters & Tom Heard & Jacob Newman, Nik Hebden & Savy Kansal, Leo Hickey & George Anderton, Iris Davies & Oscar Watkins & Alex Gore, Maahika Pandey & Monty Wetherill & James Glover, Simon Ralph & Arun Deol & Alex Gore & Benedict Joyce, Rosie Davison & Luke Peters & George Anderton, Theo Ingram & James Glover & Karl Peters & Tom Heard, Daniel Browning & Daniel Record & Tom Heard & Savi Kansal, Daniel Browning & Oscar Watkins & Monty Weatherill, Zachary Loder & Dylan Hatfield & George Anderton, Savi Kansal & Daniel Record & Zachary Loder, Monty Weatherill & Simon Ralph & Alex Hodgson & Tom Heard & James Rees, Theo Ingram & Nik Hebden & Daniel Browning & Jacob Newman, Helen Peters & Rosie Davidson & Myles Ravens & Ben Forrester, Alex Gore & Tom Heard & Ben Forrester, Savi Kansal & Alex Ashley & Nik Hebden & Oscar Watkins, Isaac Dale & Nik Hebden & Hector Watkins, Daniel Browning & Theo Ingram & Ben Forrester, Luke Peters & Alex Ashley & Jacob Newman, Simon Ralph & George Anderton & Monty Wetherill

Crofton: Noah Williams, Jake White & Jacob Watkins & Noah Williams, Jake White, Adrian Tang & Luca Morgan, Dominic Tucker & Jamie Bates & Wen Leo Chen, Ben McCarrun & Callum Bloomfield & George Clements, Jake White & Lloyd Maurel & George Clements, Fraser Hutton-Squire & Archie Colvin & Kieran Paraman, Ethan Lane & Jonathan Lane & Daniel Broucher, Jamie Bates & Daniel Bates & Calum Manik, Jack Bevan & Luca Morgan & Bright Lan, Ethan Condron & Noah Williams & Edward Whitelaw, Caden Sucu & Dominic Tucker & George Clements, Joel Hamilton & Fraser Hutton-Squire & Ben McCarron, Callum Broomfield & Wen Leo Chen & Sophie Covin, Ethan Lane & Ethan Condron & Jake White, George Clements & Callum Manik & Daniel Broucher, ake White & Lloyd Maurel & Caden Succu, Noah Williams & Kieran Paraman, Weitao Wang & Jack Bevan & Edward Whitelaw, Sophie Colvin, Ethan Lane & Jonathan Lane & Adrian Tang & Liya James, Fraser Hutton-Squire & Elliott Maurel & Jacob Watkins, Caden Sucu & John Prineas & Luca Morgan & Edward Whitelaw, Calum Manik & Malachy Leniham & Jamie Bates & Jack Bevan, James Lee & James Thurgood & Jake White, Lloyd Maurel & Dylan Hillman & Weitao Wang & Ethan Lane & Jonathan Lane, Daniel Broucher & Daniel Brown & Sophie Colvin, Noah Williams & Archie Colvin, Shaurya Mahta & Alexander Davis 

Farnborough: Oscar Eastwood & Ashiana Solano, Varsha Kishan & Varun Kishan & Max Alstrup, Deeraj Balachander, Helena Strelcova & Sam Hyams, Alexander Blaney & Isla Bushelll, Zane Watkins & William Childes, Haridhra Balachander & Helena Strelcova, Harry Pearce & Samual Hyams, Lev Mann, Deeraj Balachander, Kit Callow, Oscar Eastwood, Katia Burgess, Helena Strelcova, Scarlett Harding-Bennett, Varsha Kishan & Varun Kishan, Harry Pearce & Enrico Moi, Lev Mann, Myura Sanjeevan, Alexander Blaney, Samuel Hyams, Vincent Hughes, Leon Kosaka, Joshua Goodburn, Alex Alstrup

Sevenoaks: Oliver Finch & Jerome Delafons & Indiana Huntley, George Killington & Charlie Dean, Jacob Osborne-Walker & Ella Francis, Jerome Delafons & Tobias Williams, Tom Lennon, Henry Neale & Tom Lennon, Oliver Finch & Ronnie Bettsworth, Ella Francis, Indianna Huntley & George Killington, Edward Neale & Ronnie Bettsworth, Danny Oprea & Oliver Finch, Teddy Marsh & Oliver Kajima, Jacob Osborne-Walker & Oliver Kajima, Jacob Cross & Charlie Dean, Indiana Huntley & Noah Cross, Jack Brunning & Lucas Oprea, Jerome Delafons & Ronnie Bettsworth, Jacob Osborne-Walker & George Killington, Ella Francis & Beth Francis & Danny Oprea, Jerome Delafons & Indiana Huntley, Danny Oprea & Jacob Osborne-Walker & Charlie Dean, Teddy Marsh & Jack Brunning & George Killington, Edward Neale & Ronnie Bettsworth & Danny Oprea, Ella Francis & Sam Hobson, Oliver Finch & Beth Francis, Charlie Dean & Jacob Osborne-Walker

 

2014/15 Winners

ACES Sevenoaks: Sebastian Davies & Charlie Anderton & William Jarrett & Tristan Lello, Theodore Panchev & Alana Patel & Suriya Velayudham, Marius Kobler & Isaac Handley, Carl Chaboissier & Clovis Chaboissier & Jamie Owen, Viktor Jamroz & Iris Davies, Alex Thompson & Iris Davies, Sam Cartwright & Violet Davies, Tristan Lello & Charlie Anderton, Iris Davies & Kimball Catling, Patrick Handley & Jonah McDonald, William Jarrett & Charlie Anderton & Victor Poracchia, Alex Thompson & Sam Lewington & Theo Panchev, Marius Kobler & Alex Thompson, Theo Panchev & Marius Kobler & Sam Cartwright, Carl Chaboissier & Timothy McClain & Oliver Dobson, Charlie Anderton & Misha Lello & Alex Garfield, Kiran Shiatis & Sam Cartwright & William Gough, Charlie Edwards & Isaac Handley & Oliver Dobson, William Gough & Alfie Metcalfe & Charlie Anderton, Marius Kobler & Oliver Dobson, James Elgar & Jacob Bund, Kiran Shiatis & Violet Davies & Jude Wilson, Iris Davies & Jamie Perry & Sam Lewington, Isaac Handley & Madison Dews & Suriya Velayudham, Evan Zell-Smith & Edward Cross & Suriya Velayudham, Evan Zell-Smith & Alex Garfield, Isaac Handley & Charlie Metcalfe, Oliver Dobson & Marius Kobler, Matthew Perry & William Gough, Sam Lewington & Charlie Anderton

Amherst: Andy Forrester & Nik Hebden, Theo Ingram & Tom Heard & Alex Ashley, Helen Peters & Nik Hebden, Rosie Davison & Monty Wetherill & Hector Watkins, Zachary Loder & Daniel Record & William Perry, Simon Ralph & Luke Peters & George Anderton, William Diprose & Dylan Hatfield & Oskar Oomen, Oscar Watkins & Freddie Watkins, Alex Hodgson & Karl Peters, Alex Hodgson & Freddie Watkins & Luke Peters, Theo Ingram & Freddie Watkins & Luke Peters, Maddie Fleetman & Savi Kansal & Nik Hebden, Alex Ashley & Kelly Scott & Thomas Harrison, Monty Wetherill & Simon Ralph & Tanner De Villiers, Rosie Davison & Arun Deol & Tanner De Villiers, Freddie Watkins & Harry Elliott & Charlie Purtill, Oskar Oomen & Luke Peters & Daniel Record, Mddie Fleetman & Oscar Watkins & Ben Forrester, George Anderton, William Diprose, Ben Forrester, Freddie Watkins, Oscar Oomen, Tom Heard, Monty Wetherill, Oscar Watkins, Luke Peters

Anthony Roper: Salim Shahab, Harry Phillips, Alexander Levin, Salim Shahab, Anis Shahab, Emily Edwards, Finley McEnroe & Ben Allen 

Claremont: Zach Bundell & Misha Lello & Luke Wells, Emily Chiaia-Miller & Maxim Catling & Jessica Yuen, Alexander Mainds & Evan Cummings & Sophia Lumauag, Matthew Dubery & Megan Marshall, Alice Dobson & Emily Chiaia-Miller, Annelie Hakfelt & Louis Pretorius, Charlie Metcalfe & George Vincent, Kimball Catling & Joshua Hanson, Misha Lello & Jessica Yuen, Samantha Metcalfe & Luke Wells, Alfie Metcalfe & Finn Clements, Sophie Dubery & Matthew Dubery, Alexander Mainds & Micky Krzyworzeka, Zubin Johri & Kimball Catling, Kimball Catling & Sophia Lumauag, Louis Drinkwater & Freddie Hakfelt, Maxim Catling & Evan Cummings

Crofton: John Prineas & Viktor Jamroz, Owen Waller & Malachy Lenihan & Christopher Zhang, Viktor Jamroz & Angad Arya & Chloe Alford, Ethan Condron & Adrian Tang & Jacob Watkins, eatrice Cubitt & Shekinah Dickson & Noah Williams, Amanda Wang & George Clements & Harrison Pain, Callum Bloomfield & Calum Manik & Hayden Thompson, Daniel Broucher & Daniel Brown & Lloyd Maurel, Chloe Alford & Shekinah Dickson & Liya James, Daniel Broucher & Joshua Thomas & Malachy Lenihan & Caden Sucu, Noah Williams & Luca Morgan & Christopher Turnbull & Weitao Wang, Angus Gibson & Kieran Paraman & George Clements, Jack Bevan & Jonathon Lane & Jake White, Sienna Cowen & Ellie Phelps & Jake White, Daniel Broughton, Malachy Leniham & Joe Mitchell-Jefferies, Edward Whitelaw & Alice Lilley, Owen Waller & Calum Manik, Ross Mason & Adam Tang, Lloyd Maurel & Lilly Malik, Hayden Thompson & Jamie Bates, Viktor Jamroz & Jamie Alford, Noah Williams & Shekinah Dickson, Chloe Alford & Daniel Brougaton, Joshua Thomas & Selda Kanemir, Ethan Lane & Jonathon Lane & Owen Waller, George Clements & Bright Lan, Alexander Davis & Jake White, Elliott Maurel & Luca Morgan, Ross Mason & Mikhail Kapustin, Jack Bevan & Harrison Pain, Ava Ballard & Malachy Lenihan

Edgebury: Neel Jugdharree & Abishaik Gnanenthiran & William Stringer & Millie Bentley & Joshua Pugh & Marcus Calvett & Grace Turner & Noah Beresiner & Rhys Watson & Jack Stringer & Oliver Beal & Jeremiah Taylor, Abishaik Gnanenthiran, Grace Turner, Oliver Beal, Neel Jugdharree, Jack Stringer, Jeremiah Taylor, Marcus Calvett, Joshua Pugh

Farnborough: Louie Harding-Bennett & Tegan Stanton, Joshua Goodburn & Deeraj Balachandar, Hana Strelcova & Nat Parys-Lawrence, Joshua Goodburn & Max Alstrup, Deeraj Balachandar & Scarlett Harding-Bennett, Michael Lee & Haridhra Balachandar, George Harding-Bennett, Hana Strelcova & Adit Bhavesh, Zethan Gray, Tegan Stanton & Nat Parys-Lawrence, Harry Harding-Bennett & Scarlett Harding-Bennett, Scarlett Harding-Bennett, Jack Gutmann, Max Urwin, Adit Bhavesh, Hana Strelcova, Harry Harding-Bennett, Daniel Laponder, Jack Goodman, Alexander Blaney, Max Reay, Alexander Moore, Zianna McKiven, Adit Bhavesh, Henry Boyle, Tia Bhatti

Highway: Regan Leech & Toby Christopher & Tellulah Samuel & Jack Anthony & Lincoln Hall & James Margetts & Xavier Prins & Ben Selby & Atharvaa Pangare & Advait Pangare & Oscar Corbett & Anaïs van Rooyen & Evan Dixey & Reggie Dixey & Tatiyanh Samuel & Oliver Murphy, Reggie Dixey, Jack Anthony, Reggie Dixey, Oscar Corbett, Jack Anthony, James Margetts, Regan Leech, Toby Christopher, Xavier Prins, Ben Selby

Sevenoaks: Leo Rautenberg & Jacob Osborne-Walker, George Killington, Sam Hobson & Noah Cross, Indiana Huntley & Danny Oprea, Elizabeth Potsepaev & Isabelle Hadfield, Danny Oprea & Rory South, Danny Oprea & Charlie Dean & Isabella Hadfield, Leo Rautenberg & Sam Hobson & Edward Neale, Noah Cross & Harry Tyrrell-Clarke & Edward Neale, William Jarrett & George Kelly & Rory South, Jacob Cross & Charlie Dean & Isabella Hadfield, Lewis Hart & William Cook & Jerome Delafons, Alexander House & Thomas Ball & Freddie Naughton, Angus Grant & Danny Oprea, Indiana Huntley & George Killington, Jacob Osborne-Walker, Elizabeth Potsapaev, Ollie Kijima, Charlie Dean, Tara Whittaker & Leia Whittaker, Charlie Herbert, Sadie Mann, Edward Neale, Charlie Harris, Kezia Osborne Walker, William Jarrett

St Thomas's:  Tobi Adeleye, Leonardo Sousa, Prian Van Assche, Carl Chaboissier, Clovis Chaboissier, Paul Biswas, Jamie Mozon, Jago Jones, Tobi Adeleye, Samuel Crack, Carl Chaboissier

 

2013/14 Winners

ACES Sevenoaks: Edward Cross & Marius Kobler, Jelle Degan & James Elgar, Laurence Madgett & Sam Cartwright, Eve Erichsen & Mikey Watson, Marius Kobler & Alex Thompson, Alana Patel & Charlie Anderton, Iris Davies & Sebastian Davies, Timothy McLain & Jamie Perry, Laura Holmes & Kimball Catling, Sam Cartwright & Rupin Allwin, Arabella Booker & Sam Cartwright, Charlie Metcalfe & Theo Panchev, Oliver Dobson & Rupin Allwin, James Elgar & Alfie Metcalfe, Jacob Watson & James Holmes, Viktor Jamroz, Samuel Lord

Amherst: Savy Kansal, Luke Peters, Nik Hebden, Daniel Record, Arun Deol, Tristan Sykes & Conrad Sykes, Harry Elliott, Ben Forrester, Sam Davison, Sam Davison, Daniel Hadden, George Anderton, Patrick Handley, Monty Wetherill, Charlie Purtill, Oscar Watkins, George Anderton

Claremont: Alexander Stannage & Finn Clements, David Worley & Finn Clements, Sophia Lumauag & Misha Lello, Matthew Dubery & Fred Donaldson, Oliver Dobson & Evan Cummings

Crofton: Noah Williams, Benjamin Jobbagy & Owen Waller, Malachy Lenihan & Daniel Foulachi Hallsberg, Lloyd Maurel & Thomas Teeluck, Jack Bevan & Jacob Watkins, Ashton Bush & Ava Ballard, George Clements & Thomas Birkett, Beatrice Lilley & Charlie Mullen, Hanshikaa Shyamsundar & Neve Tooby, Alice Lilley & Jacob Watkins, Owen Waller & Samyukta Vinod, Emily Davis & Alex Jones, Chloe Birkett & Beckham Reeves, Chloe Alford & India Moore, Jake White & Zachary Moore, Isabelle Bright, Noah Williams

Edgebury: Jack Ellwood, Ryan Bibb, Rocco Bibb, Alfie Jackson, Rhys Watson, Grace Turner, Joshua Pugh, Grace Turner, Millie Bentley, Joshua Pugh, Huseyin Gueriane, Marcus Calvett, Neel Jugdharree, Noah Beresiner, Sam Bates-Sayer, Matthew Cooper

Highway: Toby Christopher, Esiri Agbodje, Oscar Corbett, Billy Boyd, George Collett, Advait Pangare, Ben Selby, Xavier Prins, Regan Leech, James Margetts, Jack Anthony, Jack Anthony, Adi Pangare, Atharvaa Pangare, Scarlett Perfitt, Billy Boyd,Toby Christopher, Samuel Gardiner, Ben Morgan

Sevenoaks: Peter Gilmartin, Ellen South, William Jarrett, Alfie Leigh, Ben Jellett, Jacob Osborne-Walker, Josephina Hippe, Mikey Watson, Jack Johnson, Tom Haslam, Leo Rautenberg, Juan Barnard, Thomas Ball, Ellen South, Kezia Osborne-Walker

St Thomas's: Eddie Bennett, Leonardo Sousa, Mikey Lamstaes, Tobi Adeleye, Clovis Chaboissier, Louis Bouverie, Tobi Adeleye, Harry Bouverie, Thomas Kidd, Evan Zell-Smith, Jago Jones, Johnnie Fitzmaurice, Ingrid Owen, Jamie Owen, Monty Farmer